Замовлення і оплата

У нашому шоу-румі в Києві на Солом'янці представлені багато цікавих корпусних меблів із дерева або фарбованого МДФ, м'які ліжка і ліжка з натурального дуба, сосни, берези українського виробництва. Деякі моделі наших меблів успішно продаються від Європи до Еміратів. Збираючи колекцію, ми хотіли довести, що правильні вітчизняні меблі вже давно не гірше за найсильніших європейських конкурентів.

Запрошуємо усіх до нас у гості подивитися, як виглядає вподобана модель живцем. Якщо Ви не знайшли на нашому сайті відповідні меблі, або вже знайшли меблі у іншому місці, все одно обов'язково приходьте до нас у гості. У нас є відмінна колекція вишуканих напоїв. Ми обговоримо Ваш готовий дизайн-проект, порадимо хороших дизайнерів для розробки дизайн-проекта з нуля або просто прорахуємо Вам вартість меблів, які Ви збираєтеся купити где-угодно, щоб Ви могли ще раз переконається в правильності Вашого вибору.

Сподіваємося, представлена нижче інформація допоможе тим, хто вже визначився остаточно з вибором меблів, і вивчає супутні деталі.

Ми виготовляємо під замовлення будь-які меблі, на основі представлених у нас на сайті моделей, у будь-якому відповідному для Вас розмірі, конфігурації, тканині, шкірі, кольорі.

Під час обговорення Вашого замовлення ми промовляємо з Вами усі особливості, чесно говоримо навіть про конструктивні недоліки Ваших меблів, пропонуємо свої варіанти рішення проблем і записуємо у бланк замовлення Ваші побажання, і їх же письмово зобов'язуємося виконати в обумовлені терміни. Ми ніколи не виконуємо бездумно замовлення, щоб при монтажі сказати: "Ви ж самі таке захотіли".  Тому ми особливо раді таким, що думає, що аналізують і клієнтам, що сумніваються, які задають нам тисячу і одне питання. Як правило, ми відповідаємо на усі питання до останнього, а якщо не знаємо відповідь, включаємо наших виробничників і постачальників. 

Але ми просимо Вас попереджати нас про свій прихід в тих випадках, якщо нас чекає довга розмова на основі Вашого дизайн-проекта. Тоді Ми зможемо краще спланувати свій час і приділимо Вам увагу до переможного кінця.

Про орієнтовні терміни виготовлення :

Меблі з ДСП, м'які меблі - 1-1,5 місяця.

Серійні із берези, буку - 2-2,5 місяця.

Обідні групи (столи і стільці) - 1,5-2 місяця.

Корпусні меблі з сосни - близько 2-х місяців.

Складні індивідуальні замовлення з ясена, дуба - 2-2,5 місяця.

Після узгодження із замовником усіх деталей оформляється бланк замовлення, виставляється рахунок і вноситься передоплата. Для жителів інших областей ми охоче здійснюємо цю процедуру по телефону і електронній пошті. Ми виставляємо офіційний рахунок, який Ви офіційно оплачуєте у будь-якому банку України. 

Для Києва і області остаточна оплата здійснюється тільки після доставки, складання і установки меблів нашими фахівцями і звичайно ж, уважного контролю з боку замовника.

Наші співробітники не просять остаточну плату за коробки з невідомим вмістом із словами: "Ми доставка і нам треба їхати далі, а збирачі прийдуть колись потім, після оплати".

Для інших міст України перед відправкою товару ми робимо фотозвіт про готовність продукції, приймаємо коментарі, і просимо клієнта перед відправкою сплатити залишок. Або охоче відправляємо у Ваше місто свою бригаду збирачів. У зв'язку з тим, що меблі великогабаритні і виготовляється на замовлення, ми не можемо відправляти її післяплатою і сподіваємося на Ваше розуміння.

Вартість доставки по Києву

Доставка меблів негабаритна: від 300-350грн

Для великогабаритних меблів:

- меблям з дерева (сосна, бук, дуб, ясен) - 500 - 800грн
- м'які меблі - 500 - 800грн
- доставка за межі Києва - додатково 10грн/км від КП

- доставка м'яких меблів і меблів із сосни в м.Бровари, а також по трасі Чернігів-Київ здійснюється без доплати за км.

Відправляємо меблі по Україні будь-якою службою доставки. Але більш охоче за все співпрацюємо з Делівері. Приблизну вартість відправки ми прораховуємо на калькуляторі на сайті перевізника. Реальна вартість може відрізнятися від розрахункової на 20-30% і стає відома тільки після відправки.

Ми робимо доставку меблів до підїзду. 

Додатково клієнти можуть замовити послугу занесення і складання меблів.

Орієнтовна вартість занесення великогабаритних меблів (дивани, меблі з дерева в зібраному стані) :
Вартість занесення в приватний будинок - 50-150грн за одиницю меблів;
Вартість занесення у будинок з ліфтом - 70-170грн за одиницю меблів;
Вартість занесення у будинок без ліфта - прораховується індивідуально.

Ми із задоволенням розрахуємо для Вас остаточну вартість занесення меблів.

Якщо доставка здійснюється Службою доставки, можливість і вартість занесення Вам необхідно з'ясовувати безпосередньо у служби доставки у своєму місті.

Товар доставляється в зібраному або розібраному вигляді, залежно від технології виробництва. Вартість складання узгоджується і оплачується додатково. 

Майже усі меблі без проблем заносяться через дверні отвори шириною не менше 80см і заввишки не менше 200см. Якщо на шляху занесення зустрічаються дрібніші дверні отвори, просимо вказати нам на це. При необхідності наш фахівець заздалегідь проаналізує можливість занесення, дасть гарантію того, що меблі можна занести. Тоді Вам не доведеться усією сім'єю заштовхувати диван в квартиру.

Дивани і крісла поставляються в зібраному вигляді, деякі моделі перед занесенням необхідно розбирати. Для певних моделей при занесенні потрібно "дрібновузлове" розбирання і складання. 

Корпусні меблі з сосни / дуба / ясена поставляються в зібраному / розібраному або напівзібраному виді, залежно від предмета меблів, його розмірів і технології виробництва. Частенько рішення про те, в якому виді поставляти меблі, приймається індивідуально під час оформлення замовлення, після обліку усіх чинників (в першу чергу конфігурації меблів, поверховості, особливостей планування приміщень). Але є моделі меблів, які поставляються тільки в зібраному або тільки в розібраному виді. Тому це питання завжди обговорюється з клієнтом при замовленні.

Нашим дорогим клієнтам ми із задоволенням допоможемо переставити, розібрати або винести старі меблі. Але тільки по попередній домовленості.


Точну вартість доставки і складання у кожному конкретному випадку необхідно уточнювати у менеджера!