На нашому сайті та в нашому шоу-румі на Солом'янці зібрана чудова колекція стильного корпусних меблів з натуральних і екологічно чистих матеріалів: вічного масиву дуба та ясена, ароматної сосни, променистою берези, ультрасучасного емальованого МДФ. Ще у нас відмінний асортимент дуже європейської м'яких меблів і м'яких ліжок. У нас завжди в наявності безліч дубових обідніх столів. Причому дерев'яні меблі для нас - це дійсно дерев'яні меблі без використання шпону. Про що ми з задоволенням даємо письмову гарантію.

Ми завжди приємно дивуємо своїх клієнтів. Дивуємо тим, що меблі такого рівня зроблена в Україні. Дивуємо чесною ціною і скрупульозністю до деталей. Дивуємо бажанням допомогти. Дивуємо відкритістю і сміливістю говорити клієнту правду. Дивуємо готовністю навіть відрадити від замовлення, якщо досвід підказує, що дана конфігурація буде мати серйозні в процесі експлуатації.

Ми завжди запрошуємо всіх в гості. Ми запрошуємо дизайнерів і їх клієнтів, щоб неспішно в затишній обстановці вникнути і обговорити особливості дизайн-проекту, продемонструвати свої можливості і матеріали. Ми запрошуємо до себе новоселів, щоб грамотно проконсультувати і з задоволенням відповідай на всі питання, поділиться своїм досвідом. Ми запрошуємо вже визначилися із замовленням меблів, щоб зробити їм альтернативну пропозицію і прорахунок меблів. Ми запрошуємо всі в гості, щоб похвалитися своїми меблями, пригостити натуральною кавою або хорошим вискаря.

Ми охоче ходимо в гості до наших потенційних клієнтів. Щоб зняти заміри приміщень. Щоб уявити колекції тканин, фарбувань, плитних матеріалів, дерева (так, чого тільки у нас немає). Щоб гарантувати клієнтові, що ми зможемо занести і встановити обрану меблі. Щоб побачити ті нюанси, які важливі для виготовлення меблів, але які не помітив клієнт, коли знімав виміри своєї квартири.

Ми знаємо ціну лояльності наших замовників і запрошуємо всіх до довгострокового і взаємовигідного співробітництва. Більшість клієнтів, які колись купили у нас нехай навіть одну табуретку, повертаються до нас. Ми запрошуємо до співпраці дизайнерів інтер'єрів. У нас великий досвід у виробництві сучасних меблів, великий багаж знань технічної частини, величезний арсенал матеріалів, і ми завжди тримаємо руку на пульсі трендів. Ми дійсно знаємо, як повинна виглядати вживу меблі, придумана і розроблена Вами. Ми не підведемо.